Osłony antywirusowe COVID

Produkty umożliwiają prosty i szybki montaż osłon antybakteryjnych i antywirusowych COVID, w warunkach obecnej sytuacji epidemii znajdują zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej i prywatnej.

rosłony antywirusowe COVID

Osłona antywirusowa COVID 1

Osłony umożliwiają szybki montaż zabezpieczeń antybakteryjnych i antywirusowych, Przykręcana w prosty sposób do blatu biurek. Możliwe łączenie wielu osłon ze sobą pod kątem 180 i 90 stopni. ... Wykonane ze gatunkowej stali zwykłej malowanej proszkowo kolor w/g RAL n.p. 9006 Wysokość: 70 cm x szerokość od 50 cm do 100 cm, Szyba z plexi lub poliwęglanu o grubości od 2 do 4mm. Wymiar klemy dostosowany do każdej grubości blatu biurka od 10 do 50 mm. Montaż wspornika do blatu bez wiercenia za za pomocą pokrętła fi 8 mm. Do zastosowania w biurach, uczelniach, obiektach służby zdrowia, sklepach, restauracjach itp.

osłony antywirusowe COVID

Osłona antywirusowa COVID 2

Osłony umożliwiają szybki montaż zabezpieczeń antybakteryjnych i antywirusowych. Przykręcana w prosty sposób do blatu biurek. Możliwe łączenie wielu osłon ze sobą. ... Wykonane ze gatunkowej stali zwykłej malowanej proszkowo kolor w/g RAL n.p. 9006 Wysokość: 70 cm x szerokość od 50 cm do 100 cm, Szyba z plexi lub poliwęglanu o grubości od 2 do 4mm. Wymiar klemy dostosowany do każdej grubości blatu biurka od 10 do 50 mm. Montaż wspornika do blatu bez wiercenia za za pomocą pokrętła fi 8 mm. Do zastosowania w biurach, uczelniach, obiektach służby zdrowia, sklepach, restauracjach itp.

osłony antywirusowe COVID

Osłony antywirusowe COVID, wolnostojące - przejezdne.

Umożliwiają prosty i szybki montaż osłon antybakteryjnych i antywirusowych.
Osłony wolno stojące - przejezdne. Parawan o wymiarach 750 szer x 1800 wys.
MOżliwość dostosowania do wymiarów Zamawiającego
... Rama wykonana z kształtownika stalowego 20x20 a wypełnienie płyta z poliwęglanu bezbarwnego o grubości 3 mm. Możliwość przestawienia w różne miejsca w zależności od potrzeb.

wsporniki do osłon antywirusowych COVID

Wsporniki do zamocowania osłony antywirusowej COVID, antybakteryjnej.

Umożliwiają prosty i szybki montaż osłon antybakteryjnych i antywirusowych. Wspornik - uchwyt- klema - 1 kpl /2 szt/.
Wykonane z gatunkowej stali zwykłej malowanej proszkowo
kolor w/g palety RAL / standard srebrny RAL 9006.
Wysokość wspornika 700 mm ... . Możliwość zamocowania plexi lub poliwęglanu o grubości od 2 do 4mm i wysokości od 500 do 1000 mm. Wymiar klemy dostosowany do każdej grubości blatu biurka od 10 do 50 mm. Montaż wspornika do blatu bez wiercenia za za pomocą pokrętła fi 8 mm. Łatwy , prosty montaż osłony antybakteryjnej - wystarczy wsunąć z góry osłonę . Do zastosowania w biurach, uczelniach, obiektach służby zdrowia, sklepach, restauracjach itp.